YENİSEY TOWERS
1+1
fra 53 m²
от 125 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
125 000 €
2 358 € / м²
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
10
148 000 €
2 792 € / м²
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
8
142 000 €
2 679 € / м²
Блок А
Areal:
59.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
8
146 000 €
2 475 € / м²
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
130 000 €
2 453 € / м²
2+1
fra 101 m²
от 206 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
101.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
206 000 €
2 040 € / м²
Блок А
Areal:
102.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
11
236 000 €
2 314 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 5446 m2. 1+1, 2+1, 2+1 duplex og 4+1 duplex layout Sommerpool med vandrutsjebaner og børneafdeling, Helårspool med gardinsystem, Privat parkering på kompleksets område, Sauna, Tyrkisk bad (hammam), dampbad, saltrum, fitnessrum, omklædningsrum til mænd og kvinder, elevatorer, generator, 24/7 sikkerhedssystem, videoovervågning, trådløst internet, højkvalitets VVS- og vinduesenheder, indbygget køkkenenhed med bordplade , Indgangsdøre lavet af førsteklasses stål, Indvendige døre , Antibakteriel vægbeklædning, Højkvalitets keramiske flisegulve. Forfaldsdato: 04.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km