Looks LARA
1+1
fra 55 m²
от 320 891 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
346 225 €
6 074 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
320 891 €
5 834 € / м²
Блок А
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
346 225 €
5 770 € / м²
2+1
fra 76 m²
от 392 670 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
76.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
413 781 €
5 444 € / м²
Блок А
Areal:
76.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
392 670 €
5 167 € / м²
Блок А
Areal:
125.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
472 893 €
3 783 € / м²
3+1
fra 147 m²
от 570 004 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
147.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
2
570 004 €
3 878 € / м²
Om boligkomplekset
Projektarealet er på 536 m2. Parkeringskælder,
Lakeret interiør
døre. Forfaldsdato: 12.2024
Strand
Op til 30 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/MURATPAŞA
Du kunne også være interesseret i