Looks Plus
1+1
fra 68 m²
от 139 851 €
2 layout
2 lejligheder
Блок C
Areal:
68.0 м²
(bo: 42.4 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
161 041 €
2 368 € / м²
Блок C
Areal:
68.0 м²
(bo: 37.5 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
139 851 €
2 057 € / м²
2+1
fra 133 m²
от 220 372 €
1 layout
1 lejligheder
Блок C
Areal:
133.0 м²
(bo: 92.8 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
220 372 €
1 657 € / м²
Om boligkomplekset
Looks Plus-projektet består af 3 boligblokke,
bygget på et areal på 3325 m² med 1+1 og 2+1 layouts. Udendørs og indendørs parkering, swimmingpool 400 m²
Pool bar,
Legeplads,
Et fitnesscenter,
Miniklub for børn,
Sikkerhed - Lobby,
24/7 CCTV-kameraer,
lakerede døre,
LED belysning. Forfaldsdato: 03.2025
Ejendommeligheder
Op til 5 km