lotus terrace
1+1
fra 40 m²
от 176 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
40.0 м²
(bo: 35.8 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
198 000 €
4 950 € / м²
Блок A
Areal:
40.0 м²
(bo: 35.5 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
176 000 €
4 400 € / м²
2+1
fra 80 m²
от 220 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок A
Areal:
80.0 м²
(bo: 64.9 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
264 000 €
3 300 € / м²
Блок A
Areal:
80.0 м²
(bo: 64.9 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
220 000 €
2 750 € / м²
Блок A
Areal:
90.0 м²
(bo: 56.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
297 000 €
3 300 € / м²
Блок A
Areal:
82.5 м²
(bo: 51.6 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
249 440 €
3 042 € / м²
3+1
fra 143 m²
от 408 980 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
143.0 м²
(bo: 95.5 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
432 575 €
3 025 € / м²
Блок A
Areal:
143.0 м²
(bo: 95.5 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
408 980 €
2 860 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 2038,70 m2. Består af 24 lejligheder i en blok Udendørs parkering,
Swimmingpool 80 m2,
Fitness,
grillplads,
Klimaanlæg af terrasser,
Gang,
Elevator,
Køkkenskabe med membran låger,
Indbygget køkken sæt af 3 dele (komfur, emhætte, ovn),
Badeværelsesskabe,
Brusekabine
Ejendommeligheder
Op til 5 km