Vista Bella
1+1
fra 60 m²
от 162 767 €
5 layout
5 lejligheder
Блок A
Areal:
87.5 м²
(bo: 61.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
219 819 €
2 527 € / м²
Блок A
Areal:
73.0 м²
(bo: 47.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
184 581 €
2 529 € / м²
Блок A
Areal:
82.0 м²
(bo: 56.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
205 556 €
2 507 € / м²
Блок A
Areal:
60.0 м²
(bo: 49.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
162 767 €
2 713 € / м²
Блок A
Areal:
60.0 м²
(bo: 48.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
163 606 €
2 727 € / м²
2+1
fra 98 m²
от 238 277 €
5 layout
5 lejligheder
Блок A
Areal:
137.0 м²
(bo: 100.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
321 339 €
2 346 € / м²
Блок A
Areal:
108.0 м²
(bo: 89.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
261 769 €
2 424 € / м²
Блок A
Areal:
98.0 м²
(bo: 85.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
238 277 €
2 431 € / м²
Блок A
Areal:
133.0 м²
(bo: 115.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
1
323 856 €
2 435 € / м²
Блок A
Areal:
130.0 м²
(bo: 95.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
326 373 €
2 511 € / м²
3+1
fra 167 m²
от 419 502 €
1 layout
1 lejligheder
Блок A
Areal:
167.0 м²
(bo: 144.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
419 502 €
2 512 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2704 m2. Studielejligheder, 1+1, 2+1 og duplex 1+1, 2+1 og 3+1. Bygningen vil blive bygget i overensstemmelse med reglerne for jordskælvssikkert byggeri, 24/7 sikkerhed, Underjordisk parkering, Voksen- og børnebassiner, Sauna, Elevator, Fitnessklub, Fælles grønt område, Nummerpladegenkendelsessystem, Aircondition, Elektrisk generator, Separat badeværelse i soveværelset, amerikansk køkken, påklædningsværelse, vaskerum, persienner, kombineret kedel, gulvvarmeanlæg. Forfaldsdato: 04.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km