ARVEN DAMLA RESIDENCES
1+1
fra 84 m²
от 99 003 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
84.0 м²
(bo: 61.8 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
99 003 €
1 179 € / м²
Блок B
Areal:
84.0 м²
(bo: 61.8 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
99 003 €
1 179 € / м²
2+1
fra 85 m²
от 138 436 €
6 layout
6 lejligheder
Блок A
Areal:
94.0 м²
(bo: 77.3 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
146 826 €
1 562 € / м²
Блок A
Areal:
94.0 м²
(bo: 73.2 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
159 411 €
1 696 € / м²
Блок A
Areal:
85.0 м²
(bo: 63.1 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
138 436 €
1 629 € / м²
Блок B
Areal:
85.0 м²
(bo: 63.1 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
138 436 €
1 629 € / м²
Блок B
Areal:
94.0 м²
(bo: 73.2 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
159 411 €
1 696 € / м²
Блок B
Areal:
94.0 м²
(bo: 77.3 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
146 826 €
1 562 € / м²
Om boligkomplekset
ARVEN DROP RESIDENCES komplekset består af 2 blokke og 48 lejligheder 1+1, 2+1. internet,
Legeplads for børn,
Nødudgang. Forfaldsdato: 02.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km