Kundu Kanyon
1+1
fra 61 m²
от 225 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок A1
Areal:
61.0 м²
(bo: 45.9 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
235 000 €
3 852 € / м²
Блок A2
Areal:
61.0 м²
(bo: 45.9 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
225 000 €
3 689 € / м²
Блок B1
Areal:
61.0 м²
(bo: 45.9 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
225 000 €
3 689 € / м²
Блок B2
Areal:
61.0 м²
(bo: 45.9 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
265 000 €
4 344 € / м²
3+1
fra 122 m²
от 420 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок A1
Areal:
122.0 м²
(bo: 96.4 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Etage:
1
420 000 €
3 443 € / м²
Блок B1
Areal:
122.0 м²
(bo: 96.4 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Etage:
1
420 000 €
3 443 € / м²
Блок B2
Areal:
122.0 м²
(bo: 96.4 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Etage:
1
480 000 €
3 934 € / м²
Om boligkomplekset
Udviklingsarealet for komplekset er 14.300 m2. Det består af fire blokke A1, A2, B1, B2 med 156 lejligheder. 1+1 2+1 3+1 duplex lejligheder. Udendørs swimmingpool med et areal på 600 m2, Udendørs børnebassin
55 m2 swimmingpool, Parkeringskælder, Shuttle service til Lara sandstrand, Marmor facadebeklædning, Centralt vandrensningssystem, Centralt satellitanlæg, Jordisolering (dobbeltmembran 4,5 mm), Træbeklædning af terrassefacade (DKP), Automatisk havevandingssystem , Fitnessrum, fitnessrum og sauna, Generator, Legeplads, Marmorindhegnet kompleks med have, CCTV-system, 24/7 vagt, Lakerede køkkenskabe, Lakeret køkkenbord, Kvarts køkkenbordplader, Keramik: Kütahya eller Güral Cerami, Indbygget toilet , Håndvask: Creavit eller Serel, Ovn, emhætte og kogeplader (Bosch), Lakerede låger, Lakeret omklædningsrum ved indgangen, Laminatgulv, Aircondition i alle rum (Bosch), Stålindgangsdør (Sur Kapı), Samtaleanlæg og system
video overvågning. Forfaldsdato: 03.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km