Le Reve Altıntaş
1+1
fra 64 m²
от 220 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
69.0 м²
(bo: 42.8 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
220 000 €
3 188 € / м²
Блок А
Areal:
65.0 м²
(bo: 47.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
220 000 €
3 385 € / м²
Блок Б
Areal:
68.0 м²
(bo: 42.8 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
220 000 €
3 235 € / м²
Блок Б
Areal:
64.0 м²
(bo: 47.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
220 000 €
3 438 € / м²
Layout 1+1
Блок Б
Areal:
64.0 м²
(bo: 47.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
220 000 €
3 438 € / м²
2+1
fra 89 m²
от 280 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
92.0 м²
(bo: 75.6 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
285 000 €
3 098 € / м²
Блок А
Areal:
89.0 м²
(bo: 71.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
280 000 €
3 146 € / м²
Блок А
Areal:
91.0 м²
(bo: 73.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
280 000 €
3 077 € / м²
Блок Б
Areal:
92.0 м²
(bo: 75.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
280 000 €
3 043 € / м²
Блок Б
Areal:
92.0 м²
(bo: 75.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
280 000 €
3 043 € / м²
Om boligkomplekset
Projektarealet er på 4800 m2, 24 1+1 lejligheder og 40 2+1 lejligheder. PVC vinduer, dobbelte åbningsmekanismer, Alu persienner med elektrisk drev, Video samtaleanlæg, Sikkerhedssystem, Lukket parkering, Brandudgang, Vandtank og hydrofor, Generator, Dobbelte elevatorer i blokke og brandudstyr, Voksen- og børnepool, Terrasser, Basketball og tennis baner, legeplads. Lejlighederne har indgangsdør i stål, Lakerede indvendige døre, Omklædningsrum, Akryl køkkenbordplader, Endeindbygningsmøbler, Lakerede køkkenskabe, Alu fugttætte vinduer, Lavt loft, Omklædningsrum, Lamineret parket
Ejendommeligheder
Op til 5 km