SHEHRI ANTALYA
2+1
fra 130 m²
от 517 000 €
9 layout
9 lejligheder
Блок А
Areal:
143.8 м²
(bo: 113.6 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
682 000 €
4 769 € / м²
Блок А
Areal:
159.0 м²
(bo: 131.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
616 000 €
3 874 € / м²
Блок С
Areal:
130.2 м²
(bo: 100.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
682 000 €
5 246 € / м²
Блок С
Areal:
190.7 м²
(bo: 146.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
756 800 €
3 983 € / м²
Блок С
Areal:
159.0 м²
(bo: 131.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
616 000 €
3 874 € / м²
Блок B
Areal:
144.0 м²
(bo: 108.7 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
605 000 €
4 201 € / м²
Блок B
Areal:
170.0 м²
(bo: 128.4 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
645 700 €
3 798 € / м²
Блок B
Areal:
157.0 м²
(bo: 128.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
517 000 €
3 293 € / м²
Блок B
Areal:
156.8 м²
(bo: 128.4 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
542 850 €
3 480 € / м²
3+1
fra 236 m²
от 831 050 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
235.9 м²
(bo: 194.2 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
831 050 €
3 536 € / м²
Блок С
Areal:
235.9 м²
(bo: 194.2 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
831 100 €
3 537 € / м²
4+1
fra 226 m²
от 915 100 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
226.0 м²
(bo: 186.0 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
1
915 100 €
4 049 € / м²
Блок С
Areal:
226.0 м²
(bo: 186.0 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
1
915 100 €
4 049 € / м²
Om boligkomplekset
Det samlede areal af komplekset er 61528 m2. 3 blokke. 24/7 forbedret sikkerhedssikkerhedsservice,
24/7 teknisk service,
Roomservice døgnet rundt,
Catering,
Butler,
Videoovervågningssystem inde i komplekset og i de omkringliggende områder,
Zoom værelse,
Steder til arbejde og afslapning i den friske luft,
Ejendommeligheder
Op til 5 km