Prestige Town
1+1
fra 50 m²
от 115 802 €
6 layout
6 lejligheder
Блок А1
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
115 802 €
2 316 € / м²
Блок А1
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
122 240 €
2 351 € / м²
Блок А1
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
2
124 043 €
2 385 € / м²
Блок А2
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
119 493 €
2 390 € / м²
Блок А2
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
125 931 €
2 422 € / м²
Блок А2
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
124 043 €
2 385 € / м²
Om boligkomplekset
Lukket parkering (6245 m2 180 parkeringspladser),
Udendørs swimmingpool 233 m2 x 2 stk.,
Indendørs pool 70 m2,
Børnepool 11,20 m2 x 2 stk.,
Udendørs legeplads,
Indendørs legeplads,
Konference sal,
Biografsal,
Børnepasning værelse,
Indendørs sportshal 108 m2,
Tyrkisk bad, sauna, dampbad, omklædningsrum.
Multi-purpose sportsplads,
Have kameliaer og grillplads,
Ildsted, kæmpe skak, dekorativ pool ved indgangen til territoriet.
Generator, sikkerheds- og videoovervågningssystem
Spillerum
24/7 sikkerhed
Videoovervågningssystem
Biografsal
Konference sal
Generator
Op til 7 km
3+
1+
1+
Beliggenhed på kort
Antalya/Kepez
Du kunne også være interesseret i