Cross Twins
1+1
fra 62 m²
от 159 411 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
62.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
202 620 €
3 268 € / м²
Блок B
Areal:
62.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
159 411 €
2 571 € / м²
2+1
fra 109 m²
от 212 268 €
2 layout
2 lejligheder
Блок B
Areal:
109.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
212 268 €
1 947 € / м²
Блок А
Areal:
122.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
245 828 €
2 015 € / м²
3+1
fra 166 m²
от 377 552 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
166.0 м²
Værelser:
3+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
377 552 €
2 274 € / м²
Блок B
Areal:
166.0 м²
Værelser:
3+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
377 552 €
2 274 € / м²
Om boligkomplekset
Svømmebassiner, tyrkisk bad, sauna, fitnesscenter, overdækket parkering, to-trins elevator, basketball- og volleyballbaner, amfiteater, poolbar, lysthuse og børneværelser. Et privilegeret liv venter dig, 24/7 sikkerhed
Legeplads
3+
1+
1+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
Antalya/Aksu
Du kunne også være interesseret i