Miray Forest
1+1
fra 52 m²
от 150 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
150 000 €
2 885 € / м²
Блок B
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
170 000 €
3 208 € / м²
2+1
fra 82 m²
от 225 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
82.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
225 000 €
2 744 € / м²
Блок B
Areal:
106.5 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
303 000 €
2 858 € / м²
2+1 duplex
fra 95 m²
от 430 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
95.0 м²
Værelser:
2+1 duplex
(1 soveværelse)
Etage:
3
430 000 €
4 526 € / м²
Блок B
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1 duplex
(1 soveværelse)
Etage:
4
455 000 €
4 550 € / м²
4+1 duplex
fra 223 m²
от 520 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок B
Areal:
223.0 м²
Værelser:
4+1 duplex
(1 soveværelse)
Etage:
3
520 000 €
2 332 € / м²
Om boligkomplekset
Udendørs swimmingpool, Gratis shuttle til havet, Fitnessrum, Finsk sauna, Grillplads, Legeplads, Grønt område, Åben parkering, Underjordisk parkering, Generator, 24-timers videoovervågning, Administrationsselskab (placeret på kompleksets område) .
Have
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
Alanya/Beldeler
Du kunne også være interesseret i