Viamar Acacia
2+1
fra 90 m²
от 232 238 €
6 layout
6 lejligheder
Блок A
Areal:
90.0 м²
(bo: 69.7 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
232 238 €
2 580 € / м²
Блок A
Areal:
90.0 м²
(bo: 69.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
240 714 €
2 675 € / м²
Блок G
Areal:
90.0 м²
(bo: 69.7 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
237 323 €
2 637 € / м²
Блок G
Areal:
90.0 м²
(bo: 69.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
232 238 €
2 580 € / м²
Блок F
Areal:
90.0 м²
(bo: 69.7 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
237 323 €
2 637 € / м²
Блок F
Areal:
90.0 м²
(bo: 69.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
232 238 €
2 580 € / м²
4+1
fra 213 m²
от 644 163 €
3 layout
3 lejligheder
Блок B
Areal:
213.0 м²
(bo: 161.8 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
1
644 163 €
3 024 € / м²
Блок B
Areal:
213.0 м²
(bo: 161.8 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
1
678 066 €
3 183 € / м²
Блок С
Areal:
213.0 м²
(bo: 161.8 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
1
661 115 €
3 104 € / м²
Om boligkomplekset
7/24 Sikkerhed,
HD CCTV-kameraer og kameraoptagelsessystem,
Samtaleanlæg,
Lobby/reception,
Pool,
Tre gange om dagen transfer til havet, indkøbscenter,
VIP transfer til lufthavnen,
Alle badeværelser har 1. klasses keramik, sengebord
under håndvask, brusekabine,
PVC vinduer med termoruder, manuelt system
persienner,
Laminatgulve eller keramisk granit i
design overensstemmelse
Aircondition infrastruktur i alt
værelser og stue
Dobbelt isolering mellem lejligheder. Forfaldsdato: 11.2025
Strand
Op til 5 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i