Elite Life 8 - Kargıcak
1+1
fra 58 m²
от 219 208 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
1+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
357 071 €
3 078 € / м²
Блок В
Areal:
64.1 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
219 208 €
3 425 € / м²
Блок В
Areal:
58.4 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
232 795 €
4 014 € / м²
Блок В
Areal:
61.6 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
248 800 €
4 079 € / м²
2+1
fra 116 m²
от 360 822 €
6 layout
6 lejligheder
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
368 203 €
3 174 € / м²
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
368 203 €
3 174 € / м²
Блок В
Areal:
122.1 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
367 840 €
3 015 € / м²
Блок В
Areal:
117.3 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
360 822 €
3 084 € / м²
Блок В
Areal:
132.2 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
394 714 €
2 990 € / м²
Блок В
Areal:
125.3 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
361 488 €
2 892 € / м²
Om boligkomplekset
Kompleksareal 2800 m2 4 blokke 124 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex planløsning. Døgnåbent kamera og optagelsessystem, Udendørs parkering, Basketballbane,
2 swimmingpools, børnebassin, miniklub, sauna, fitnesscenter, tyrkisk bad, jacuzzi,
Lejlighedernes indretning omfatter garderobeskabe på badeværelset, Indvendige døre, Keramiske fliser, Dekorative loftbeklædninger i alle rum, Lamper i stuen, Indbyggede køkkenenheder, Aircondition i alle rum, amerikansk stil. Forfaldsdato: 12.2024