DENİZ MAHALLESİ
1+1
fra 57 m²
от 69 121 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
69 121 €
1 213 € / м²
Блок А
Areal:
102.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
87 802 €
861 € / м²
Блок А
Areal:
78.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
78 462 €
1 006 € / м²
Блок А
Areal:
75.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
69 121 €
922 € / м²
2+1
fra 85 m²
от 78 462 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
78 462 €
923 € / м²
Блок А
Areal:
112.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
128 901 €
1 151 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 429 m2, 20 lejligheder 1+1 2+1, 2+1 duplex layout.
CCTV kamera optagelsessystem,
Elevator,
Krypterede input,
Parabol,
Garderobe (garderobe),
Dør med CNC lak finish,
Elektriske persienner,
Indbygget køkkensæt (3 stk.),
Spot og LED belysning,
Stålindgangsdør, Laminatgulve, Keramik og fliser, Indbygget VVS, Afbrydere og stikkontakter, Bordplade Airconditionanlæg, PVC-vinduer. Forfaldsdato: 07.2024