Rams Garden
2+1
fra 120 m²
от 555 421 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
153.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
885 150 €
5 785 € / м²
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
555 421 €
4 629 € / м²
3+1
fra 151 m²
от 717 349 €
2 layout
2 lejligheder
Блок G
Areal:
151.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
717 349 €
4 751 € / м²
Блок F
Areal:
238.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
1
1 221 590 €
5 133 € / м²
4+1
fra 238 m²
от 1 182 996 €
2 layout
2 lejligheder
Блок K
Areal:
238.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
1
1 182 996 €
4 971 € / м²
Блок F
Areal:
307.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
3
1 562 226 €
5 089 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 120.000 m2, 11 blokke, 796 lejligheder, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 layouts. 210 m2 kunstig sø,
Botanisk Have,
Shoppinggade,
Udendørs biograf,
Yoga og løbeområde
Parkering for hver blok med ladestandere,
Mere end 40 plantearter,
Sportsplads ved siden af lunden,
Udendørs og indendørs swimmingpools, Indbygget udstyr: køkkenenhed, Badeværelsesmøbler, Omklædningsrum, Væg- og glaslydisolatorer, Loftshøjde 3 m, Gulvevarme,
Robust design med jordskælvsbestandighed,
2 klimaanlæg i hver lejlighed,
Indgangsdør i stål,
Indvendige døre - lakeret,
MDF panel køkkenskabe, høje låger,
Granit køkkenbordplader,
Badeværelser med 1. klasses fliser,
Indbyggede skabe og spejle i badeværelser,
Laminatgulv i værelser og stue,
Marmortrapper i to-plans lejligheder,
Nedhængte lofter med spotbelysning, PVC vinduer. Forfaldsdato: 12.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
Istanbul
Du kunne også være interesseret i