CITY LIFE
1+1
fra 44 m²
от 87 130 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
47.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
91 637 €
1 950 € / м²
Блок А
Areal:
44.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
87 130 €
1 980 € / м²
Блок А
Areal:
78.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
2
Etasje:
4
109 664 €
1 406 € / м²
2+1
fra 62 m²
от 112 669 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
62.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
112 669 €
1 817 € / м²
Блок А
Areal:
88.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
165 247 €
1 878 € / м²
Блок А
Areal:
120.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
2
Etasje:
3
210 315 €
1 753 € / м²
3+1
fra 154 m²
от 291 436 €
1 planer
1 leiligheter
Блок А
Areal:
154.0 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
3
291 436 €
1 892 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet av komplekset er 800 m2, 18 leiligheter 1+1, 2+1, 1+1 duplex, 2+1 duplex, 3+1 duplex layouter. Parkering under tak, Kamerasystemer, Sentralt satellittsystem, Aircondition-infrastruktur, Ståldør, Sett med 3 kjøkkenapparater, TV-enhet, Pvc-vinduer. Forfallsdato: 12.2025