OTOKENT
1+1
fra 15 m²
от 167 750 €
5 planer
5 leiligheter
Блок А
Areal:
240.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
748 000 €
3 117 € / м²
Блок А
Areal:
150.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
563 200 €
3 755 € / м²
Блок А
Areal:
75.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
378 000 €
5 040 € / м²
Блок А
Areal:
15.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
5
167 750 €
11 183 € / м²
Блок А
Areal:
75.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
3
244 000 €
3 253 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til bilgallerikomplekset er 53 000 m2. 550 næringslokaler, 1800 leilighetsparkeringsplasser. Bilhandel, Kafeteriaer, Næringsseksjoner og butikker, Grøntområder, Parkering, Sosiale fasiliteter, Eventsenter og konferansesal. Forfallsdato: 12.2026
Egendommer
Bilparkering
Kamerasystem
Sikkerhet
Opp til 30 km
1+
1+
3+
en reklamefilm
Plassering på kartet
ANTALYA/AKSU
Du liker kanskje også