GREEN CANYON HOMES
1+1
fra 50 m²
от 80 223 €
4 planer
4 leiligheter
Блок А
Areal:
50.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
82 756 €
1 655 € / м²
Блок А
Areal:
50.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
80 223 €
1 604 € / м²
Блок А
Areal:
50.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
81 912 €
1 638 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
80 223 €
1 604 € / м²
2+1
fra 75 m²
от 122 445 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
82.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
2
Etasje:
1
126 668 €
1 545 € / м²
Блок А
Areal:
80.0 м²
Rom:
2+1
(4 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
2
Etasje:
1
122 445 €
1 531 € / м²
Блок В
Areal:
75.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
124 979 €
1 666 € / м²
3+1
fra 140 m²
от 173 112 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
160.0 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
3
Etasje:
4
190 001 €
1 188 € / м²
Блок А
Areal:
155.0 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
3
Etasje:
4
181 557 €
1 171 € / м²
Блок В
Areal:
140.0 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
4
173 112 €
1 237 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 4400 m2. 3 blokker 50 leiligheter 1+1, 2+1, 3+1 planløsninger. Lekeplass, Tennisbane, Utendørs parkering for 30 biler, Utendørs svømmebasseng, Rekreasjonsområder, Treningssenter, Dekorativ fasadedesign, Landskapsarkitektur, Amerikansk kjøkken, Granittgulv, Stål inngangsdør, MDF kjøkkenmøbler, Fullt innebygd sett, Satellittforbindelse , Kjøkkenbenkeplater, fiberoptisk internett, klimaanlegg infrastruktur, doble vinduer, intercom. Forfallsdato: 10.2024
Egendommer
Opp til 30 km