EXCELLENCE Q
1+1
fra 59 m²
от 139 000 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
60.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
159 000 €
2 650 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
139 000 €
2 356 € / м²
Блок А
Areal:
62.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
3
145 000 €
2 339 € / м²
3+1
fra 184 m²
от 299 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
184.0 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
4
299 000 €
1 625 € / м²
Блок А
Areal:
198.0 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
4
349 000 €
1 763 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 890 m2. 28 leiligheter 1+1, 3+1 duplex planløsning. Svømmebasseng (innendørs om vinteren), Oppvarmet basseng, Barnebasseng, Badstue, Fitness, Kafeteria, Massasjerom, Dampbad, Kino, Spillerom, Kontor, Generator, Heis, Wi-Fi, Dart, Leiligheter leies ut ferdig ferdig. Forfallsdato: 01.2024
Egendommer
Mer enn 30 km