AZRA BOUTIQUE RESIDENCE
1+1
fra 52 m²
от 130 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
52.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
130 000 €
2 500 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
2
Etasje:
3
135 000 €
2 455 € / м²
2+1
fra 95 m²
от 150 000 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
114.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
1
150 000 €
1 316 € / м²
Блок А
Areal:
100.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
4
210 000 €
2 100 € / м²
Блок А
Areal:
95.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
4
Etasje:
4
250 000 €
2 632 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 1100 m2. 20 leiligheter 1+1, 2+1 duplex planløsning. Svømmebasseng, badstue, treningsrom, grillplass, kamelia, åpen parkering, lobby, 24-timers vakthold, leilighetene er fullt ferdige. Forfallsdato: 08.2023
Egendommer
Mer enn 30 km