Gold Signature Residence
1+1
fra 51 m²
от 130 000 €
5 planer
5 leiligheter
Блок А
Areal:
56.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
135 000 €
2 411 € / м²
Блок А
Areal:
51.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
145 000 €
2 843 € / м²
Блок А
Areal:
54.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
130 000 €
2 407 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
130 000 €
2 203 € / м²
Блок В
Areal:
59.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
135 000 €
2 288 € / м²
2+1
fra 115 m²
от 210 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
115.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
3
210 000 €
1 826 € / м²
Блок А
Areal:
117.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
3
260 000 €
2 222 € / м²
3+1
fra 160 m²
от 270 000 €
1 planer
1 leiligheter
Блок А
Areal:
160.0 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
3
270 000 €
1 688 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 6745 m2. 2 blokker med 54 leiligheter. 1+1, 2+1 dupleks, 3+1 dupleks oppsett.
Utendørs svømmebasseng, Parkering, Fitness, Spa, Hagearbeid, Ståldør,
Video intercom,
varmtvannsbereder,
Dusjkabinett med herdet glass,
Vinduer og dører med aluminiumsramme
Forfallsdato: 04.2024
Egendommer
Opp til 30 km