NEVA BOUTİQUE
1+1
fra 55 m²
от 140 000 €
1 planer
1 leiligheter
Блок А
Areal:
55.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
140 000 €
2 545 € / м²
2+1
fra 93 m²
от 215 000 €
5 planer
5 leiligheter
Блок А
Areal:
107.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
1
273 000 €
2 551 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
1
238 000 €
2 559 € / м²
Блок А
Areal:
132.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
3
265 000 €
2 008 € / м²
Блок В
Areal:
104.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
253 000 €
2 433 € / м²
Блок В
Areal:
119.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
3
215 000 €
1 807 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 4200 m2. 2 blokker. 36 leiligheter 1+1, 2+1 duplex planløsning. Avslappende lysthus, Heis, 24/7 CCTV, Lekeplass, Barnebasseng, Innendørs svømmebasseng, Lukket område, Grønn hage, Rekreasjons- og grillområder, Spillerom, Kino, Konferansesal, 24-timers vakthold, Utendørs parkering, Utendørs svømmebasseng , romersk dampbad, finsk badstue, treningssenter. Forfallsdato: 10.2022
Egendommer
Opp til 30 km