Lotus seaside
1+1
fra 47 m²
от 147 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
53.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
156 000 €
2 943 € / м²
Блок В
Areal:
47.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
147 000 €
3 128 € / м²
2+1
fra 110 m²
от 282 000 €
4 planer
4 leiligheter
Блок А
Areal:
118.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
2
Etasje:
3
292 000 €
2 475 € / м²
Блок А
Areal:
118.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
2
Etasje:
3
297 000 €
2 517 € / м²
Блок В
Areal:
110.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
2
Etasje:
4
282 000 €
2 564 € / м²
Блок В
Areal:
110.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
2
Etasje:
4
287 000 €
2 609 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 2460 m2. Totalt 48 leiligheter med 1+1, 2+1 duplex planløsninger. Utendørs svømmebasseng, Fitness, Sauna, Lekeplass, Parkeringsplass, Generator, PVC vinduer, Stål inngangsdør, Keramisk laminatgulv, MDF panel innerdører, Møbler - kjøkkenenhet og utstyrt bad.
Forfallsdato: 12.2023
Egendommer
Mer enn 30 km