lotus premium
2+1
fra 61 m²
от 160 000 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
61.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
160 000 €
2 623 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
165 000 €
2 705 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
160 000 €
2 623 € / м²
4+1
fra 122 m²
от 255 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
122.0 м²
Rom:
4+1
(4 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
6
255 000 €
2 090 € / м²
Блок А
Areal:
122.0 м²
Rom:
4+1
(4 soverom)
Bad:
3
Balkonger:
3
Etasje:
6
270 000 €
2 213 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 2600 m2. Totalt 28 leiligheter med 2+1, 4+1 duplex planløsninger. Utendørs svømmebasseng, Fitness, Sauna, Lekeplass, Parkeringsplass, Generator, PVC vinduer, Stål inngangsdør, Keramisk laminatgulv, MDF panel innerdører, Innredning - kjøkkenenhet og utstyrt bad.
Forfallsdato: 06.2024
Egendommer
Mer enn 30 km