Akropolis
1+1
fra 52 m²
от 175 200 €
8 planer
8 leiligheter
Блок А
Areal:
66.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
1
185 200 €
3 562 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
2, 3, 4
187 250 €
3 405 € / м²
Блок B
Areal:
66.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок B
Areal:
52.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
1
175 200 €
3 369 € / м²
Блок C
Areal:
66.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок C
Areal:
52.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
1
180 200 €
3 465 € / м²
Блок C
Areal:
55.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
2, 3, 4, 6, 7
187 250 €
3 405 € / м²
2+1
fra 131 m²
от 367 799 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
131.0 м²
Rom:
2+1
(1 soverom)
Etasje:
Цокольный
367 800 €
2 808 € / м²
Блок C
Areal:
131.0 м²
Rom:
2+1
(1 soverom)
Etasje:
Цокольный
367 799 €
2 808 € / м²
3+1
fra 196 m²
от 539 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
196.0 м²
Rom:
3+1
(1 soverom)
Etasje:
Цокольный
539 000 €
2 750 € / м²
Блок А
Areal:
233.3 м²
Rom:
3+1
(1 soverom)
Etasje:
6
748 055 €
3 211 € / м²
Om boligkomplekset
Totalt antall leiligheter i prosjektet er 250 kvm.
Arealet til byggetomten er 17 250 m²,
Flerbruks idrettsanlegg
24/7 sikkerhet
3+
1+
1+
Leiligheter, leiligheter
Plassering på kartet
Antalya/Aksu
Du liker kanskje også