UPTOWN - 2
1+1
fra 49 m²
от 106 000 €
3 planer
3 leiligheter
Блок A
Areal:
49.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
4
106 000 €
2 163 € / м²
Блок A
Areal:
49.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
4
106 000 €
2 163 € / м²
Блок A
Areal:
49.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
5
111 000 €
2 265 € / м²
2+1
fra 95 m²
от 161 000 €
3 planer
3 leiligheter
Блок A
Areal:
118.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
6
161 000 €
1 364 € / м²
Блок A
Areal:
95.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
6
161 000 €
1 695 € / м²
Блок A
Areal:
120.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
6
169 000 €
1 408 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 3050 m2. Totalt 52 leiligheter med 1+1, 2+1 planløsninger. Svømmebasseng, Fitness, Lekerom, Tyrkisk bad, Bassengbar, Badstue, Skyttel til stranden, Utendørs parkering, Generator, Vaktmester, Videoovervåking, Dampbad, Basketball, Grill, Resepsjon, Lysthus, Kino. Forfallsdato: 04.2025
Egendommer
Opp til 30 km