SEDA TWINS
1+1
fra 44 m²
от 110 085 €
5 planer
5 leiligheter
Блок А
Areal:
44.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
110 085 €
2 502 € / м²
Блок А
Areal:
45.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
3
114 490 €
2 544 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
6
136 212 €
2 961 € / м²
Блок А
Areal:
77.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
2
Etasje:
9
159 700 €
2 074 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
9
149 130 €
3 242 € / м²
2+1
fra 92 m²
от 207 840 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
94.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
9
217 235 €
2 311 € / м²
Блок А
Areal:
92.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
1
Etasje:
6
207 840 €
2 259 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 4262 m2. 2 blokker. Totalt 56 leiligheter med 1+1, 2+1 planløsninger. Transport til stranden
tyrkisk bad/damprom,
Badstue/jacuzzi/massasjerom. Forfallsdato: 12.2023
Egendommer
Mer enn 30 km