Looks Plus
1+1
fra 68 m²
от 141 641 €
2 planer
2 leiligheter
Блок C
Areal:
68.0 м²
(bo: 42.4 м²)
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
163 101 €
2 399 € / м²
Блок C
Areal:
68.0 м²
(bo: 37.5 м²)
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
141 641 €
2 083 € / м²
2+1
fra 133 m²
от 223 191 €
1 planer
1 leiligheter
Блок C
Areal:
133.0 м²
(bo: 92.8 м²)
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
223 191 €
1 678 € / м²
Om boligkomplekset
Looks Plus-prosjektet består av 3 boligblokker,
bygget på et areal på 3325 m² med 1+1 og 2+1 oppsett. Utendørs og innendørs parkering, svømmebasseng 400 m²
Bassengbar,
Lekeplass,
Et treningssenter,
Barnas miniklubb,
Sikkerhet - Lobby,
24/7 CCTV-kameraer,
Lakkerte dører,
LED-belysning. Forfallsdato: 03.2025
Egendommer
Opp til 5 km