ELITE RESIDENCE
2+1
fra 96 m²
от 205 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок B
Areal:
96.0 м²
(bo: 70.0 м²)
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
2
205 000 €
2 135 € / м²
Блок A
Areal:
96.0 м²
(bo: 70.0 м²)
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
2
205 000 €
2 135 € / м²
Om boligkomplekset
ELITEBOLIG med 10 næringslokaler og rene leiligheter på 70 kvm. 2+1. Består av 3 separate blokker, 10 enheter på 2+1 leiligheter med separat kjøkken og 12 enheter på 2+1 leiligheter med amerikansk kjøkken. Halvstengt parkering, svømmebasseng på 100 m2, Ferdigstillelsesdato: 04.2023
Egendommer
Opp til 5 km