Cross Twins
1+1
fra 62 m²
от 159 411 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
62.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
1
202 620 €
3 268 € / м²
Блок B
Areal:
62.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Etasje:
1
159 411 €
2 571 € / м²
2+1
fra 109 m²
от 212 268 €
2 planer
2 leiligheter
Блок B
Areal:
109.0 м²
Rom:
2+1
(1 soverom)
Etasje:
1
212 268 €
1 947 € / м²
Блок А
Areal:
122.0 м²
Rom:
2+1
(1 soverom)
Etasje:
1
245 828 €
2 015 € / м²
3+1
fra 166 m²
от 377 552 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
166.0 м²
Rom:
3+1
(1 soverom)
Etasje:
1
377 552 €
2 274 € / м²
Блок B
Areal:
166.0 м²
Rom:
3+1
(1 soverom)
Etasje:
1
377 552 €
2 274 € / м²
Om boligkomplekset
Svømmebassenger, tyrkisk bad, badstue, treningsstudio, dekket parkering, to-hastighets heis, basketball- og volleyballbaner, amfiteater, bassengbar, lysthus og barnerom. Et privilegert liv venter på deg, 24/7 sikkerhet
Lekeplass
3+
1+
1+
Leiligheter, leiligheter
Plassering på kartet
Antalya/Aksu
Du liker kanskje også