Hayat Dream Homes
1+1
fra 43 m²
от 134 200 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
43.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
134 200 €
3 121 € / м²
Блок А
Areal:
43.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
2
145 200 €
3 377 € / м²
Блок А
Areal:
43.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
3
145 200 €
3 377 € / м²
2+1
fra 90 m²
от 229 900 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
90.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
2
Etasje:
9
240 900 €
2 677 € / м²
Блок А
Areal:
90.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
9
229 900 €
2 554 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet til komplekset er 4865 m2, 110 leiligheter 1+1, 2+1 duplex layout.
Utendørs innendørs svømmebasseng, badstue, treningsrom, tyrkisk hammam, basketballbane, privat hage, CCTV-anlegg, bordtennis, oppholdsrom, utendørs innendørs lekeplass, utendørs parkering, WI-FI i hele komplekset, BBQ område, intercom med video overvåking, Sentralt satellittsystem, Dobbel heis, Bordfotball, Dart, Bibliotek, Lobby, Sykkelparkering,
Vinduer laget av høykvalitets PVC doble vinduer,
Sentralt satellitt-TV-system, keramiske eller laminatgulv,
Benkeplater laget av stein eller keramikk på kjøkkenet,
Innebygde kjøkkenapparater, baderomsmøbler og sanitærutstyr,
Tak med spot og LED-belysning,
Inngangsdør i stål.
Forfallsdato: 01.2025