Miray Forest
1+1
fra 52 m²
от 150 000 €
2 planer
2 leiligheter
Блок А
Areal:
52.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
150 000 €
2 885 € / м²
Блок B
Areal:
53.0 м²
Rom:
1+1
(1 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
1
Etasje:
1
170 000 €
3 208 € / м²
2+1
fra 82 m²
от 225 000 €
3 planer
3 leiligheter
Блок А
Areal:
82.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
1
225 000 €
2 744 € / м²
Блок А
Areal:
95.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
5
430 000 €
4 526 € / м²
Блок B
Areal:
100.0 м²
Rom:
2+1
(2 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
5
455 000 €
4 550 € / м²
3+1
fra 107 m²
от 303 000 €
1 planer
1 leiligheter
Блок B
Areal:
106.5 м²
Rom:
3+1
(2 soverom)
Bad:
1
Balkonger:
3
Etasje:
1
303 000 €
2 858 € / м²
Om boligkomplekset
Utendørs svømmebasseng, Gratis transport til sjøen, Treningsrom, Finsk badstue, BBQ område, Lekeplass, Grønt område, Åpen parkering, Underjordisk parkering, Generator, 24-timers videoovervåking, Forvaltningsselskap (lokalisert på kompleksets territorium) .
Egendommer
Mer enn 30 km