ARTER HILL RESİMLER
3+1
fra 144 m²
от 232 022 €
1 planer
1 leiligheter
Блок B
Areal:
144.1 м²
Rom:
3+1
(3 soverom)
Bad:
2
Balkonger:
2
Etasje:
1
232 022 €
1 611 € / м²
Om boligkomplekset
Kompleksareal 6000 m2 3 blokker 80 leiligheter 1+1 2+1, 3+1, 4+1 planløsninger. Basseng,
lydisolering,
Gulvvarme, Dusjboks, Inngangsdør i stål, Laminatgulv, Keramikk og fliser, Innebygd rørleggerarbeid, Brytere og stikkontakter, Innebygd 3-delt kjøkkensett, Benkeplate, Klimaanlegg, PVC-vinduer
Forfallsdato: 01.2025